piernikalia logo

Program

PIĄTEK 17 LISTOPADA GODZINA 15.00

1. DUET: ELŻBIETA PACHO Z ZESPOŁU „RETRO” I ZDZISŁAW WIESŁAW FIUCZEK  – OSIEDLOWY KLUB „KUBUŚ” ŁÓDŹ
2. ZESPÓŁ „WRZOSY” – DOM DZIENNEGO POBYTU UL. NARUTOWICZA 37, ŁÓDŹ
3. ANNA PAWLAK Z ZESPOŁU „WRZOSY”
4. DANUTA LIBERA Z ZESPOŁU „WRZOSY”
5. ZESPÓŁ ŚPIEWACZY „WIĄCZYNIANKA” - GMINNO PARKOWE CENTRUM KULTURY                                       I EKOLOGII, PLICHTÓW
6. ANNA KORIAT– SOLISTKA Z ZESPOŁU „WIĄCZYNIANKA”
7. KAZIMIERZ BŁASZKIEWICZ – SOLISTA Z ZESPOŁU „WIĄCZYNIANKA”
8. ZESPÓŁ LUDOWY „BYSZEWIANIE”- GMINNO PARKOWE CENTRUM KULTURY  I EKOLOGII, PLICHTÓW


PRZERWA 15 MINUT


9. MIROSŁAW CZERNIAK VEL CZARNECKI – SOLISTA, ŁÓDŹ
10. ZESPÓŁ WOKALNY „KRAŚNICZANKI” -  MIEJSKI DOM KULTURY IM. T. SYGIETYŃSKIEGO,                               OPOCZNO
11. ZESPÓŁ WOKALNY „CANTABILE” -  MIEJSKI DOM KULTURY IM. T. SYGIETYŃSKIEGO,                               OPOCZNO
12.  KABARET „BUDKA KOGUTKA” -  MIEJSKI DOM KULTURY IM. T. SYGIETYŃSKIEGO,                                 OPOCZNO

SOBOTA 18 LISTOPADA GODZINA 11.00


1. „WIGORZANKI” – DZIENNY DOM SENIOR WIGOR, ŁÓDŹ
2.  „ŁUCY BABKI” GMINNY OŚRODEK KULTURY W UJEŹDZIE
3. „SKRZYNKOWIANKI” GMINNY OŚRODEK KULTURY W UJEŹDZIE
4. NIEZAPOMINAJKI” – DOM DZIENNEGO POBYTU UL. JARACZA 36, ŁÓDŹ
5. STANISŁAWA BIAŁEK - SOLISTKA Z ZESPOŁU „NIEZAPOMINAJKI”, ŁÓDŹ


PRZERWA 15 MINUT


6. AGNIESZKA KURKOWSKA-MIELCZAREK – SOLISTKA, ŁÓDŹ
7. DUET: ELŻBIETA WYLAZŁOWSKA I TERESA KOWALSKA
8. MICHAŁ KARAWAJCZYK – SOLISTA, ŁÓDŹ
9. JERZY BORCZYŃSKI – SOLISTA, ŁÓDŹ
10. ZESPÓŁ „ZŁOTA JESIEŃ” – MIEJSKI OŚRODEK KULTURY,  KOLUSZKI
11. TADEUSZ KARCZ – SOLISTA Z ZESPOŁU „ZŁOTA JESIEŃ”
12. ZESPÓŁ „ZYGMUNTOWIACY” – MIEJSKI OŚRODEK KULTURY,  KOLUSZKI


PRZERWA 10 MINUT


13. ZESPÓŁ „ASTERKI Z WIDZEWA” – ŚWIETLICA OSIEDLOWA  MŁODZIEŻOWEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, ŁÓDŹ    
14. WIESŁAWA HILCZER -  SOLISTKA Z ZESPOŁU „WACŁAW I JEGO FERAJNA”
15. HALINA GRZESIAK -  SOLISTKA Z ZESPOŁU „WACŁAW I JEGO FERAJNA”
16. WACŁAW DOBROWOLSKI -  SOLISTA Z ZESPOŁU „WACŁAW I JEGO FERAJNA”
17. KABARET „BI – BA – BO” – DOM LITERATURY, ŁÓDŹ

 

NIEDZIELA 19 LISTOPADA GODZINA 10.00


1. ZESPÓŁ CHEERLEADERS – POLESKI OŚRODEK SZTUKI FILIA „KAROLEW”
2. „SENIORZY Z KALONKI” - GMINNO PARKOWE CENTRUM KULTURY  I EKOLOGII, PLICHTÓW
3. LESZEK BUJAK – SOLISTA Z ZESPOŁU „SENIORZY Z KALONKI”
4. ZESPÓŁ ŚPIEWACZY „ŻERONICZANKI”  – GMINNY OŚRODEK KULTURY, BEDLNO
5. ZESPÓŁ ŚPIEWACZY „WESOŁE PLECKOWIANKI”  – GMINNY OŚRODEK KULTURY, BEDLNO
6. KRZYSZTOF CZARNECKI – SOLISTA Z ZESPOŁU „WESOŁE PLECKOWIANKI” 
7. MIECZYSŁAW CICHOCKI – SOLISTA Z ZESPOŁU „ŻERONICZANKI”
8. ZESPÓŁ „SZEWCOWIANKI”  – GMINNY OŚRODEK KULTURY, BEDLNO
9. ZESPÓŁ „WOJSZYCANKI”  – GMINNY OŚRODEK KULTURY, BEDLNO
10. HELENA STĘPNIAK – SOLISTA Z ZESPOŁU „WOJSZYCANKI”
11. BOGUSŁAWA STĘPNIAK – SOLISTA Z ZESPOŁU „WOJSZYCANKI”


PRZERWA 15 MINUT


12. KABARET „UŚMIECH SENIORA” – POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW I RENCISTÓW I INWALIDÓW  W ŁODZI – KOŁO NR. 2 „OAZA”,  ŁÓDŹ
13.  DUET: JÓZEF WYDERKA I WANDA SADŁO - DUET Z  KABARETU „UŚMIECH SENIORA”
14.  HENRYKA BARAŃSKA – SOLISTKA, ŁÓDŹ
15. ELŻBIETA RÓŻA JANKA – SOLISTKA, ŁÓDŹ
16. ZESPÓŁ WOKALNY „ALTERNATYWA”
17. TADEUSZ DURYDYN – SOLISTA  Z ZESPOŁU „DŻENTELMENI Z WIDZEWA”, ŁÓDŹ
18. TADEUSZ OGŁAZA – SOLISTA Z ZESPOŁU „DŻENTELMENI Z WIDZEWA”, ŁÓDŹ
19.  BARBARA URBANOWICZ – SOLISTKA Z ZESPOŁU „ALTERNATYWA”, ŁÓDŹ
20. DUET: DANUTA FABRYKOWSKA I WACŁAW STASIAK
21. DUET: LONGINA BOGUCKA I JERZY ADAMCZEWSKI
22. „DŻENTELMENI Z WIDZEWA”, ŁÓDŹ

SCENA OTWARTA DLA ZESPOŁÓW I SOLISTÓW

                       

Zdjęcia

Video

Newsletter